Veld competitie

  • zaterdag 20 april
    09:30 – 11:30
    BKC E3-Blauw Wit (K) E1
    Sportpark Baersande Oude Rijksweg 30 C 4511HW BRESKENS
  • zaterdag 20 april
    10:30 – 12:30
    BKC E2-ONDO (M) E3
    Sportpark Baersande Oude Rijksweg 30 C 4511HW BRESKENS
  • zaterdag 20 april
    11:15 – 13:15
    Blauw Wit (K) B1-BKC B1
    Sportterrein De Weitjes De Graaffstraat 30 4461WN GOES
  • zaterdag 20 april
    11:30 – 13:30
    BKC E1-TOGO E1
    Sportpark Baersande Oude Rijksweg 30 C 4511HW BRESKENS
  • zaterdag 20 april
    12:30 – 14:30
    BKC C1-KVK C2
    Sportpark Baersande Oude Rijksweg 30 C 4511HW BRESKENS
  • zaterdag 20 april
    13:30 – 15:30
    Volharding A1-BKC A1
    Sportveld Hogeweg Hogeweg 2 4401BT YERSEKE
  • zaterdag 4 mei
    10:00 – 12:00
    Stormvogels (W) A1-BKC A1
    Sportpark De Prelaat Domineeshofweg 1 4361JD WESTKAPELLE
  • zaterdag 4 mei
    14:30 – 16:30
    BKC 1-Luctor 1
    Sportpark Baersande Oude Rijksweg 30 C 4511HW BRESKENS
  • zaterdag 11 mei
    09:30 – 11:30
    BKC E1-Tjoba E3
    Sportpark Baersande Oude Rijksweg 30 C 4511HW BRESKENS
  • zaterdag 11 mei
    09:30 – 11:30
    BKC E3-Tjoba E4
    Sportpark Baersande Oude Rijksweg 30 C 4511HW BRESKENS
  • zaterdag 11 mei
    10:30 – 12:30
    BKC C1-Swift (M) C3
    Sportpark Baersande Oude Rijksweg 30 C 4511HW BRESKENS
  • zaterdag 11 mei
    10:30 – 12:30
    BKC E2-Volharding E1
    Sportpark Baersande Oude Rijksweg 30 C 4511HW BRESKENS
  • zaterdag 11 mei
    11:30 – 13:30
    BKC B1-Fortis B2
    Sportpark Baersande Oude Rijksweg 30 C 4511HW BRESKENS
  • zaterdag 11 mei
    12:45 – 14:45
    BKC A1-TOGO A2
    Sportpark Baersande Oude Rijksweg 30 C 4511HW BRESKENS
  • zaterdag 11 mei
    15:00 – 17:00
    BKC 1-Focus 1
    Sportpark Baersande Oude Rijksweg 30 C 4511HW BRESKENS
  • zaterdag 25 mei
    09:30 – 11:30
    Tjoba E4-BKC E3
    Sportpark Nieuwe Rijksweg 11 a 4472AA 'S-HEER HENDRIKSKINDEREN
  • zaterdag 25 mei
    10:00 – 12:00
    Volharding E1-BKC E2
    Sportveld Hogeweg Hogeweg 2 4401BT YERSEKE
  • zaterdag 25 mei
    10:30 – 12:30
    Tjoba E3-BKC E1
    Sportpark Nieuwe Rijksweg 11 a 4472AA 'S-HEER HENDRIKSKINDEREN
  • zaterdag 25 mei
    12:30 – 14:30
    Swift (M) C3-BKC C1
    Sportpark De Sprong De Aanloop 5 4335AS MIDDELBURG
  • zaterdag 25 mei
    13:15 – 15:15
    KVK A2-BKC A1
    Kunstgras KVK Vroonlandseweg 53 a 4421BW KAPELLE
  • zaterdag 25 mei
    13:35 – 15:35
    Swift (M) B2-BKC B1
    Sportpark De Sprong De Aanloop 5 4335AS MIDDELBURG
  • zaterdag 25 mei
    16:00 – 18:00
    Focus 1-BKC 1
    Sportcomplex Hoge Neerstraat Olympiade 41 4873DA ETTEN-LEUR
  • zaterdag 1 juni
    09:30 – 11:30
    BKC E2-TOGO E2
    Sportpark Baersande Oude Rijksweg 30 C 4511HW BRESKENS
  • zaterdag 1 juni
    09:30 – 11:30
    BKC E3-Stormvogels (W) E1
    Sportpark Baersande Oude Rijksweg 30 C 4511HW BRESKENS
  • zaterdag 1 juni
    10:30 – 12:30
    BKC C1-Stormvogels (W) C1
    Sportpark Baersande Oude Rijksweg 30 C 4511HW BRESKENS
  • zaterdag 1 juni
    10:30 – 12:30
    BKC E1-Scheldevogels E1
    Sportpark Baersande Oude Rijksweg 30 C 4511HW BRESKENS
  • zaterdag 1 juni
    11:30 – 13:30
    BKC B1-Zaamslag B1
    Sportpark Baersande Oude Rijksweg 30 C 4511HW BRESKENS
  • zaterdag 1 juni
    13:00 – 15:00
    BKC A1-Fortis A2
    Sportpark Baersande Oude Rijksweg 30 C 4511HW BRESKENS
  • zaterdag 1 juni
    15:00 – 17:00
    BKC 1-Terda 1
    Sportpark Baersande Oude Rijksweg 30 C 4511HW BRESKENS
  • zaterdag 8 juni
    09:00 – 11:00
    ONDO (M) E3-BKC E2
    Sportpark De Brigge Leliendaalseweg 10 4333RC MIDDELBURG
  • zaterdag 8 juni
    10:00 – 12:00
    Blauw Wit (K) E1-BKC E3
    Sportterrein De Weitjes De Graaffstraat 30 4461WN GOES
  • zaterdag 8 juni
    10:00 – 12:00
    KVK C2-BKC C1
    Kunstgras KVK Vroonlandseweg 53 a 4421BW KAPELLE
  • zaterdag 8 juni
    11:00 – 13:00
    TOGO B1-BKC B1
    Sportpark Het Schenge Geldeloozepad 5 G 4463AJ GOES
  • zaterdag 8 juni
    11:45 – 13:45
    TOGO E1-BKC E1
    Sportpark Het Schenge Geldeloozepad 5 G 4463AJ GOES
  • zaterdag 8 juni
    16:00 – 18:00
    Luctor 1-BKC 1
    Sportpark Oude Vaart Vliegende Vaart 17 4537DH TERNEUZEN
  • zaterdag 15 juni
    10:30 – 12:30
    BKC B1-KVK B2
    Sportpark Baersande Oude Rijksweg 30 C 4511HW BRESKENS
  • zaterdag 15 juni
    11:50 – 13:50
    BKC A1-Seolto A1
    Sportpark Baersande Oude Rijksweg 30 C 4511HW BRESKENS